نمره دادن استاد ها

این نوشته واقعا صحت دارد پس با دقت ان را بخوانید

در زمان امتحانات دانشگاهی علاوه بر دانشجویان خود استاد ها هم کاملا مشغول هستند چون از یک طرف باید سوال طرح کنند و از طرف دیگر باید بعد از امتحان برگه ها ی دانشجویان را تصحیح کنند و فقط چند روزی وقت دارن که نمره ها را اعلام کنند.

از ان جایی که هر استادی حدود 3 تا دانشگاه کلاس داره و بعضی هم تا 6 تا کلاس مختلف دارند حال باید این برگه را تصحیح کنند

ببین چقدر برگه میشه ،هر کلاس حداقل 30 دانشجو و حداکثر 60 دانشجو داره وحال میانگین ان حدود 40 نفر است و اگر یک استادی فقط  4 کلاس داشته باشه حدود 160 برگه داره که باید تصحیح کند و حال زحمت استادان شروع میشه

حال در این میان بعضی از استاد های شریف می یان  و دانه به دانه برگه ها را تصحیح می کنند و وقت زیادی هم صرف می کنند و واقعا زحمت می کشند که باید به این چنین استادان افتخار کرد و اما ؟؟؟!!!!!؟؟؟؟

و اما استادی که با حجم زیاد برگه ها روبرو است هر برگه دارای یک فونت و سایز مختص به خود است به نظر شما صورت ان استاد چه شکلی میشه ؟

و اما در این میان عدهای کمی از استادان حوصله این کارا را ندارن و در هنگام تصیح برگه ها میان یک در میان نمره 10 – 11.5 – 20 -12 – 5 – 0 – 18 – 17.5 – 13 و … به برگه ها  می دهند و به شانس هر کس ان شخص نمره می گیره  و اگه اعتراض کنی می گن تو میشدی 5 ما بهت 8 دادیم و …

(شوخی )اما بعضی استادان می ایند و روی پله های خونه عدد 20 و10 و  15 و  12 و  13 و  1 و … می نویسند و در بالای پله می ایستند و برگه ها را روی پله میریزند و هر برگه روی هر پله افتاد نمره ای که روی ان پله نوشته شده را به ان بر گه می دهند.

یک حقیقت واقعا تلخ ( علت اصلی که این مطلب را نوشتم ناراحت بودنم از دست این استاد سس… است) : یکی از دوستام که خیلی درسش عالی است به طوری که به بچه های دیگه درس میده و کمکشون می کنه  چند روز پیش امتحان میده و نمره ایکه می گیره 10 است ولی شخص دیگری  که  دوستم تو  در س خوند به ان کمک کرده   ودرس یادش می داده میشه …..

اخه موندم که چی بگم  …..

یا علی

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

 1. soldier گفت:

  دو ترم مشروط شدم.می دونی چرا؟
  نه بابام فکو فامیلای وزیر بودند و نه من پسر معاون برق منطقه ای ، مخابرات و فرمانداری بودم.
  خودم فعالیت شدید الکترونیکی دارم.دائم در تالارهای گفتمان فعالم و کمی هم پروژه می سازم. و از خیلی از این استادها توی الکترونیک (در عمل) نه حفظیات بالاترم.اما چه کنم که فقیرم ونمیتونم جیبشون رو پر کنم. من سر کلاس الکترونیک عیب استاد رو می گیرم و به همه ی دانشجویان ریاضی(ورودی ریاضی) درس میدم و بعد خودم امتحان پایان ترم میشم 12. بله من عدد آخر رو ممکنه کم و زیاد بنویسم ، اما مدار و الکترونیک یعنی تحلیل نه تعریف.
  و باید به تحلیل نمره بدن.خلاصه دلم خونه.وقتی پا تو دانشگاه میزارم انگار ………
  اما استادایی هم هستند که دوستشان داریم(به تعداد بندهای یک انگشت)
  یک پیشنهاد دارم.یک تاپیک به اسم دردو دلهای دانشجویی ایجاد کنید تا بنالیم(www.yazdkit.com)
  خداحافظتان

 2. soleares گفت:

  خیلی باحال بود والبته تلخ!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *